Aspiratör ve Vantilatör Hücresi

aspirator-vantilator-hucresi »  » İzmir Havalandırma

Klima santralı ve vantilatör hücreleri çalışma koşullarına göre seçilmektedir. Fan seçimleri özel seçim programları sayesinde bilgisayar ortamında yapılır. Kullanılan fanlar geriye eğik seyrek kanatlı ve ileriye eğik sık kanatlı Nicotra marka fanlardır. Fan ile elektrik motorları kayış ve kasnak tertibatı ile birbirine bağlanmakta motorun hareketi fana iletilmektedir. Fan ve motor kaideleri özel profiller üzerine oturtulmuştur. Fan ve elektrik motorlarının oluşturduğu titreşimleri santral gövdesine ulaşmasını önlemek için titreşim önleyici takozlar ve esnek brandalar kullanılmaktadır.Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmetler; izmir havalandırma, izmir baca sistemleri, havalandırma sistemleri.

aspirator-vantilator-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • doğalgaz kombi bacası kanal temizleme Kanallar kuşadası havalandırma sistemleri Otel havalandırma klima Akbük havalandırma sistemleri uygun havalandırma İzmir Mühendislik kötü hava temizleme kapakları bataryası balıkesir havalandırma sistem duman taze hava salyangoz fan park bornova baca davlumbaz sistemleri 4 sanayi havalandırma sistemleri ofis havalandırma kuşadası baca davlumbaz sistemleri kanal klima sistemleriİstanbul havalandırma sistemleri Kanal Profilleri havalandırmacım Selçuk havalandırma sistemleri antalya baca davlumbaz sistemleri VANTİLATÖR HÜCRESİ hava aktarımı ikitelli servo motor Havalandırma Ekipmanları

İzmir Havalandırma Sistemleri Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar