izmir havalandırma sistemleri »  » İzmir Havalandırma

Aspiratör ve Vantilatör Hücresi

aspirator-vantilator-hucresi »  » İzmir Havalandırma

Klima santralı ve vantilatör hücreleri çalışma koşullarına göre seçilmektedir. Fan seçimleri özel seçim programları sayesinde bilgisayar ortamında yapılır. Kullanılan fanlar geriye eğik seyrek kanatlı ve ileriye eğik sık kanatlı Nicotra marka fanlardır. Fan ile elektrik motorları kayış ve kasnak tertibatı ile birbirine bağlanmakta motorun hareketi fana iletilmektedir. Fan ve motor kaideleri özel profiller üzerine oturtulmuştur. Fan ve elektrik motorlarının oluşturduğu titreşimleri santral gövdesine ulaşmasını önlemek için titreşim önleyici takozlar ve esnek brandalar kullanılmaktadır.Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmetler; izmir havalandırma, izmir baca sistemleri, sistemleri.

aspirator-vantilator-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • sanrıç sistemleri redüksiyon restoran havalandırma Klima Santralleri Hücreli kanal 5 sanayi havalandırma sistemleri baca çeşitleri havalandırma servisleri havalandırma sistemleri milas baca davlumbaz sistemleri 4 sanayi havalandırma sistemleri aspiratör Havalandırma Kanalı doğalgaz dönüşüm Eşrefpaşa sistemleri havalandırmacı park bornova havalandırma sistemleri bodrum havalandırma sistemleri değişim uygun havalandırma Evka1 havalandırma sistemleri karşıyaka havalandırma sistemleri Modüle Havalandırma Susturucuları optimum havalandırma sistemleri flexible soğutma hava değiştirme 3 sanayi havalandırma sistemleri Evka 4 havalandırma sistemleri davlumbaz Ortaca havalandırma sistemleri Cam Yünü

İzmir Sistemleri Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar