Aspiratör ve Vantilatör Hücresi

aspirator-vantilator-hucresi »  » İzmir Havalandırma

Klima santralı aspiratör ve vantilatör hücreleri çalışma koşullarına göre seçilmektedir. Fan seçimleri özel seçim programları sayesinde bilgisayar ortamında yapılır. Kullanılan fanlar geriye eğik seyrek kanatlı ve ileriye eğik sık kanatlı Nicotra marka fanlardır. Fan ile elektrik motorları kayış ve kasnak tertibatı ile birbirine bağlanmakta motorun hareketi fana iletilmektedir. Fan ve motor kaideleri özel profiller üzerine oturtulmuştur. Fan ve elektrik motorlarının oluşturduğu titreşimleri santral gövdesine ulaşmasını önlemek için titreşim önleyici takozlar ve esnek brandalar kullanılmaktadır.Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmetler; izmir havalandırma, izmir baca sistemleri, havalandırma sistemleri.

aspirator-vantilator-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • denizli havalandırma sistemleri karışım hücresi havalandırmcı Üçyol havalandırma sistemleri Kanallar merkezi havalandırma bornova havalandırma sistemleri Ayrancılar havalandırma sistemleri havalandırma sistemleri spiro havalandırma Hücreli Aspiratör Fiyatları bakır davlumbaz havalandırmacım optimum baca davlumbaz sistemleri izmir fan bakımı susturucu Modüler Su Depoları flexible ikitelli havalandırma Hava Karışım Sistemleri sistem kanal susturucuları kanal tipi fan İnciraltı havalandırma sistemleri salon tipi klima Evka 2 havalandırma sistemleri doğalgaz kombi bacası didim baca davlumbaz sistemleri milas baca davlumbaz sistemleri toz toplama ünitesi

İzmir Havalandırma Sistemleri Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar