Aspiratör ve Vantilatör Hücresi

aspirator-vantilator-hucresi »  » İzmir Havalandırma

Klima santralı ve vantilatör hücreleri çalışma koşullarına göre seçilmektedir. Fan seçimleri özel seçim programları sayesinde bilgisayar ortamında yapılır. Kullanılan fanlar geriye eğik seyrek kanatlı ve ileriye eğik sık kanatlı Nicotra marka fanlardır. Fan ile elektrik motorları kayış ve kasnak tertibatı ile birbirine bağlanmakta motorun hareketi fana iletilmektedir. Fan ve motor kaideleri özel profiller üzerine oturtulmuştur. Fan ve elektrik motorlarının oluşturduğu titreşimleri santral gövdesine ulaşmasını önlemek için titreşim önleyici takozlar ve esnek brandalar kullanılmaktadır.Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmetler; izmir havalandırma, izmir baca sistemleri, havalandırma sistemleri.

aspirator-vantilator-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma
aspirator-vantilator-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • içeriye giren hava Bornova baca davlumbaz sistemleri 3 sanayi havalandırma sistemleri havalandırma sistemleri ISITMA SİSTEMİ hava aktarımı Baca Sistemleri havanın dışarı atılması ikitelli Toz Emici Otel havalandırma salyangoz fan Torba taze hava basma izmir klima Menemen havalandırma sistemleri bataryası Profilleri havalandırma çarşısı saç baca Havalandırmanın Amacı Şirinyer havalandırma sistemleri karışım hücresi Gaziemir baca davlumbaz sistemleri bacacı ev havalandırma toz emici siklon ısıtma ısıtma bataryası doğalgaz kombi bacası Evka 2 havalandırma sistemleri optimum baca davlumbaz sistemleri Narlıdere havalandırma sistemleri

İzmir Havalandırma Sistemleri Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar