Fan Coil Isıtma Soğutma Sistemi

Fan-Coil-sistemleri-01 »  » İzmir Havalandırma

sistemi kışın sıcak hava, yazın soğuk hava verebilen cihazlardır.

Yaz mevsiminde serpantinlerden soğuk su geçirilerek sirküle edilen hava soğutulur.

Bu cihazlar termostat bağlantısı ile yaz-kış bulunduğu ortam sıcaklığını istenilen seviyede tutabilirler.

Yazın serpantinlerden geçirilen 6-10 derece sıcaklıktaki akışkanın meydana getirdiği yoğuşma suyunu toplamak için özel galvanizli saç tava bulunur.

Bu cihazlar 3 devirli fan motoruna sahip olduğundan yaz ve kış şartlarında üflenen hava debisinin değiştirilmesi ile aynı cihazdan değişik kapasitelerde ve soğutma gücü temin edilebilmektedir.

cihazları, Merkezi sistemlerde belli odaların veya belli hacimlerin iklimlendirilmesi için kullanılır.

Fan Coil ile ilgili uygulama örneklerimiz Bu Sayfada mevcuttur:

Fan-Coil-sistemleri-03 »  » İzmir Havalandırma
Fan-Coil-sistemleri-02 »  » İzmir Havalandırma

Çeşitli kapasitelerde, iki borulu veya farklı bölümlerde aynı anda ve soğutmanın birlikte çalıştırıldığı bina kullanımlarına uygun olarak dört borulu olarak imal edilir.

Montaj yerine uygun olarak ise; bina içine monte edilecekse kasetli döşeme, kasetli tavan, asma tavan içine veya duvarda panel arkasına monte edilecekse; gizli döşeme ve gizli tavan modelleri üretilmektedir.

Bunların dışında yüksek basınçlı modeller ile dört yön üflemeli kaset tipi modellerde üretimler de vardır.Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmetler; izmir havalandırma, izmir baca sistemleri, havalandırma sistemleri.

fan-coil-2 »  » İzmir Havalandırma
fan-coil »  » İzmir Havalandırma
  • Evka1 havalandırma Kauçuk Polietilen Havalandırma Ekipmanları karışım hücresi kapalı ortam hava temizleme ikitelli havalandırma Söke havalandırma sistemleri Akustik Malzemeler Bergama havalandırma sistemleri kemalpaşa havalandırma sistemleri Ortaca havalandırma sistemleri sistem doğalgaz kombi bacası burdur baca sistemleri İzolasyon Malzemeleri bodrum havalandırma montaj Polietilen Yalıtım Cam Yünü soğutma bataryası havalandırma çarşısı Eşrefpaşa havalandırma sistemleri sanrıç baca sistemleri havalandırma sistemleri istanbul davutlar baca davlumbaz sistemleri gaziemir havalandırma sistemleri 6 sanayi havalandırma sistemleri salon tipi klima YÜCEL HAVALANDIRMA redüksiyon Baca Fethiye havalandırma sistemleri didim baca sistemleri antalya baca davlumbaz sistemleri bacacı

İzmir Havalandırma Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar