Fan Coil Isıtma Soğutma Sistemi

Fan-Coil-sistemleri-01 »  » İzmir Havalandırma

sistemi kışın sıcak hava, yazın soğuk hava verebilen cihazlardır.

Yaz mevsiminde serpantinlerden soğuk su geçirilerek sirküle edilen hava soğutulur.

Bu cihazlar termostat bağlantısı ile yaz-kış bulunduğu ortam sıcaklığını istenilen seviyede tutabilirler.

Yazın serpantinlerden geçirilen 6-10 derece sıcaklıktaki akışkanın meydana getirdiği yoğuşma suyunu toplamak için özel galvanizli saç tava bulunur.

Bu cihazlar 3 devirli fan motoruna sahip olduğundan yaz ve kış şartlarında üflenen hava debisinin değiştirilmesi ile aynı cihazdan değişik kapasitelerde ısıtma ve soğutma gücü temin edilebilmektedir.

cihazları, Merkezi sistemlerde belli odaların veya belli hacimlerin iklimlendirilmesi için kullanılır.

Fan Coil ile ilgili uygulama örneklerimiz Bu Sayfada mevcuttur:

Fan-Coil-sistemleri-03 »  » İzmir Havalandırma
Fan-Coil-sistemleri-02 »  » İzmir Havalandırma

Çeşitli kapasitelerde, iki borulu veya farklı bölümlerde aynı anda ısıtma ve soğutmanın birlikte çalıştırıldığı bina kullanımlarına uygun olarak dört borulu olarak imal edilir.

Montaj yerine uygun olarak ise; bina içine monte edilecekse kasetli döşeme, kasetli tavan, asma tavan içine veya duvarda panel arkasına monte edilecekse; gizli döşeme ve gizli tavan modelleri üretilmektedir.

Bunların dışında yüksek basınçlı modeller ile dört yön üflemeli kaset tipi modellerde üretimler de vardır.Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmetler; izmir havalandırma, izmir sistemleri, havalandırma sistemleri.

fan-coil-2 »  » İzmir Havalandırma
fan-coil »  » İzmir Havalandırma
  • duman Seferihisar havalandırma izmir sistemleri Şömine bacası Buca havalandırma sistemleri bakteri temizleme salyangoz fan İnciraltı havalandırma sistemleri hava nemlendirme park mavişehir davlumbaz sistemleri spiro ikitelli havalandırma Hatay havalandırma sistemleri havalandırma bakım dirsek salon tipi klima Göztepe havalandırma sistemleri kuşadası havalandırma sistemleri Çeşme havalandırma sistemleri Hücreli Aspiratör Spiro Hava Kanalı havalandırma sistemleri Klima Santralleri milas baca davlumbaz sistemleri Sanayi tipi havalandırma İzmir Mühendislik Rod-Perfore enerji tasarrufu balıkesir havalandırma toz toplama ünitesi susturucu didim baca davlumbaz sistemleri

Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar