izmir havalandırma sistemleri »  » İzmir Havalandırma

Batarya Hücresi

batarya-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma

Klima santrallerinde kullanım alanı ve özelliklerine göre ve soğutma bataryaları kullanılabilir. Ayrı ayrı sadece ısıtma veya sadece soğutma amaçlı kullanılabildikleri gibi ikisi bir arada hem ısıtma hem soğutma içinde kullanılabilirler. Batarya seçimleri sistemde kullanılacak akışkanın cinsine göre seçilir. Sıcak su, soğuksu buhar veya gazlı bataryalar kullanılabilir. Kullanılan akışkanın çeşidine göre bataryalar alüminyum kanat bakır borulu olabildiği gibi çelik boru ve çelik kanatlı da olabilir. Bataryalarda yoğuşan yoguşma suyunun dışarı atılması için drenaj tavaları kullanılır. Ayrıca yoguşma suyunun hava ile ortama yayılmasını önlemek için ise damla tutucular kullanılmaktadır. Batarya seçimleri bilgisayar ortamında yapılarak maksimum verim elde edilmektedir.Uygun Fiyalarla, Kaliteli Hizmetlerimiz; Havalandırma, baca sistemleri, iklimlendirme sistemleri.

batarya-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • Marmaris havalandırma sistemleri kuşadası baca davlumbaz sistemleri Torbalı havalandırma sistemleri Menderes havalandırma sistemleri galvaniz saç sanrıç baca davlumbaz sistemleri hava kanalı imalatı flexi boru Bant ve Contalar havalandırma referansları havanın filtre edilmesi aspiratör Havalandırma Cihazları saç baca Torba Filtre toz emici kaloriferi bacaları İzmir Havalandırma Sistemleri optimum baca davlumbaz sistemleri dirsek havalandırma servisleri istanbul Söke baca davlumbaz sistemleri salon tipi klima havalandırma bakım atışalanı havalandırma balıkesir havalandırma Havalandırma Kanalları taze hava basma antalya havalandırma sistemleri izolasyon

İzmir Havalandırma Sistemleri Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar