izmir havalandırma sistemleri »  » İzmir Havalandırma

Batarya Hücresi

batarya-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma

Klima santrallerinde kullanım alanı ve özelliklerine göre ve soğutma bataryaları kullanılabilir. Ayrı ayrı sadece ısıtma veya sadece soğutma amaçlı kullanılabildikleri gibi ikisi bir arada hem ısıtma hem soğutma içinde kullanılabilirler. Batarya seçimleri sistemde kullanılacak akışkanın cinsine göre seçilir. Sıcak su, soğuksu buhar veya gazlı bataryalar kullanılabilir. Kullanılan akışkanın çeşidine göre bataryalar alüminyum kanat bakır borulu olabildiği gibi çelik boru ve çelik kanatlı da olabilir. Bataryalarda yoğuşan yoguşma suyunun dışarı atılması için drenaj tavaları kullanılır. Ayrıca yoguşma suyunun hava ile ortama yayılmasını önlemek için ise damla tutucular kullanılmaktadır. Batarya seçimleri bilgisayar ortamında yapılarak maksimum verim elde edilmektedir.Uygun Fiyalarla, Kaliteli Hizmetlerimiz; Havalandırma, baca sistemleri, iklimlendirme sistemleri.

batarya-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • Bornova baca davlumbaz sistemleri vantilator flexible bakır davlumbaz Spiro Hava Kanalı Yalıkavak havalandırma sistemleri izmir Otel havalandırma burdur baca davlumbaz sistemleri Cam Yünü salyangoz fan Sanayi tipi havalandırma datça havalandırma sistemleri ofis havalandırma Akbük havalandırma sistemleri Çiğli havalandırma sistemleri hava Torbalı havalandırma sistemleri mutfak davlumbazı Gaziemir baca davlumbaz sistemleri HAVALANDIRMA TADİLAT imalat soğutma bataryası Hatay havalandırma sistemleri karkas panel Havalandırma Susturucuları karşıyaka havalandırma sistemleri havalandırma izmir Baca Ölüdeniz havalandırma sistemleri havalandırma firmaları milas baca davlumbaz sistemleri 4 sanayi havalandırma sistemleri Havalandırma Fanları

Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar