Batarya Hücresi

batarya-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma

Klima santrallerinde kullanım alanı ve özelliklerine göre ısıtma ve soğutma bataryaları kullanılabilir. Ayrı ayrı sadece ısıtma veya sadece soğutma amaçlı kullanılabildikleri gibi ikisi bir arada hem ısıtma hem soğutma içinde kullanılabilirler. Batarya seçimleri sistemde kullanılacak akışkanın cinsine göre seçilir. Sıcak su, soğuksu buhar veya gazlı bataryalar kullanılabilir. Kullanılan akışkanın çeşidine göre bataryalar alüminyum kanat bakır borulu olabildiği gibi çelik boru ve çelik kanatlı da olabilir. Bataryalarda yoğuşan yoguşma suyunun dışarı atılması için drenaj tavaları kullanılır. Ayrıca yoguşma suyunun ile ortama yayılmasını önlemek için ise damla tutucular kullanılmaktadır. Batarya seçimleri bilgisayar ortamında yapılarak maksimum verim elde edilmektedir.Uygun Fiyalarla, Kaliteli Hizmetlerimiz; Havalandırma, baca sistemleri, iklimlendirme sistemleri.

batarya-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • redüksiyon değişim Eşrefpaşa havalandırma sistemleri havalandırma servisleri Polietilen Yalıtım temizleme Havalandırmanın Amacı antalya baca davlumbaz sistemleri insan sağlığı Morg Kabinleri sigara dumanı temizleme kuşadası baca davlumbaz sistemleri Narlıdere havalandırma sistemleri bodrum havalandırma sistemleri Havanın Kapasitesi İzolasyon Malzemeleri uygun havalandırma spiro Çiğli havalandırma sistemleri Esnek kanalı Alaçatı havalandırma sistemleri Fan Coil denizli baca davlumbaz sistemleri havalandırma firması servo motor kemalpaşa baca davlumbaz sistemleri bakır davlumbaz Evka 3 havalandırma sistemleri klima bütçeye uygun havalandırma Hatay havalandırma sistemleri

İzmir Havalandırma Sistemleri Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar