Batarya Hücresi

batarya-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma

Klima santrallerinde kullanım alanı ve özelliklerine göre ısıtma ve bataryaları kullanılabilir. Ayrı ayrı sadece ısıtma veya sadece soğutma amaçlı kullanılabildikleri gibi ikisi bir arada hem ısıtma hem soğutma içinde kullanılabilirler. Batarya seçimleri sistemde kullanılacak akışkanın cinsine göre seçilir. Sıcak su, soğuksu buhar veya gazlı bataryalar kullanılabilir. Kullanılan akışkanın çeşidine göre bataryalar alüminyum kanat bakır borulu olabildiği gibi çelik boru ve çelik kanatlı da olabilir. Bataryalarda yoğuşan yoguşma suyunun dışarı atılması için drenaj tavaları kullanılır. Ayrıca yoguşma suyunun hava ile ortama yayılmasını önlemek için ise damla tutucular kullanılmaktadır. Batarya seçimleri bilgisayar ortamında yapılarak maksimum verim elde edilmektedir.Uygun Fiyalarla, Kaliteli Hizmetlerimiz; Havalandırma, baca sistemleri, iklimlendirme sistemleri.

batarya-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • galvaniz servo motor ofis restoran havalandırma galvaniz havalandırma sac Menderes havalandırma sistemleri mutfak davlumbazı kemalpaşa baca sistemleri 5 sanayi havalandırma sistemleri burdur havalandırma sistemleri Profilleri Torba Filtre didim havalandırma sistemleri klima İnciraltı havalandırma sistemleri Narlıdere havalandırma sistemleri Bağlantı Ekipmanları enerji tasarrufu Modüle doğalgaz bacası mavişehir baca sistemleri havanın filtre edilmesi Torbalı havalandırma sistemleri Eşrefpaşa havalandırma sistemleri Evka1 havalandırma sistemleri havanın dışarı atılması Ölüdeniz havalandırma sistemleri Hava Karışım Sistemleri hava değişimi gaziemir havalandırma sistemleri esnek havalandırma Söke baca davlumbaz sistemleri Selçuk havalandırma sistemleri

İzmir Havalandırma Sistemleri Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar