izmir havalandırma sistemleri »  » İzmir Havalandırma

Batarya Hücresi

batarya-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma

Klima santrallerinde kullanım alanı ve özelliklerine göre ısıtma ve soğutma bataryaları kullanılabilir. Ayrı ayrı sadece ısıtma veya sadece soğutma amaçlı kullanılabildikleri gibi ikisi bir arada hem ısıtma hem soğutma içinde kullanılabilirler. Batarya seçimleri sistemde kullanılacak akışkanın cinsine göre seçilir. Sıcak su, soğuksu buhar veya gazlı bataryalar kullanılabilir. Kullanılan akışkanın çeşidine göre bataryalar alüminyum kanat bakır borulu olabildiği gibi çelik boru ve çelik kanatlı da olabilir. Bataryalarda yoğuşan yoguşma suyunun dışarı atılması için drenaj tavaları kullanılır. Ayrıca yoguşma suyunun hava ile ortama yayılmasını önlemek için ise damla tutucular kullanılmaktadır. Batarya seçimleri bilgisayar ortamında yapılarak maksimum verim elde edilmektedir.Uygun Fiyalarla, Kaliteli Hizmetlerimiz; Havalandırma, baca sistemleri, iklimlendirme sistemleri.

batarya-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi »  » İzmir Havalandırma
batarya-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
  • havalandırma kanalları davutlar havalandırma hava tahliye kuşadası havalandırma sistemleri restoran havalandırma susturucu Flexible Borular izolasyon aydın havalandırma sistemleri Morg Kabinleri sanrıç baca davlumbaz sistemleri Yücel Havalandırma Sistemleri Anemostad kemalpaşa baca davlumbaz sistemleri Akbük havalandırma sistemleri kanal tipi fan Söke havalandırma sistemleri redüksiyon bodrum havalandırma sistemleri Fan coil Sihazları temizleme Havanın Kapasitesi Fan Coil toz emici siklon Aliağa havalandırma sistemleri havalandırma firmaları havalandırmacım soğutma bataryası klima sistemleri ısıtma Hava Karışım Sistemleri Esnek hava kanalı

İzmir Havalandırma Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar