izmir havalandırma sistemleri »  » İzmir Havalandırma

Filtre Hücresi

filtre-hucresi »  » İzmir Havalandırma

santrallerinde filtre hücresi kullanım alanlarına göre değişik şekillerde olabilmektedir. Kaba toz filtresi, torba filtre ve hepa filtre uygulamaları birlikte olabildiği gibi ayrı ayrı da uygulanabilmektedir. Karışım hücrelerinde genelde kaba toz filtresi uygulanmakta toz tutma oranının çok yüksek olması gereken yerlerde torba filtre uygulaması yapılmaktadır. Hijyen gerektiren hastane vb mekanlarda da hepa filtre uygulmaları yapılmaktadır. Filtreler kızaklar üzerine monte edilerek kolay sökülüp temizlenmesi sağlanmaktadır.Uygun Fiyalarla, Kaliteli Hizmetlerimiz; Havalandırma, baca sistemleri, iklimlendirme sistemleri.

filtre-hucresi-1 »  » İzmir Havalandırma
filtre-hucresi-4 »  » İzmir Havalandırma
filtre-hucresi-3 »  » İzmir Havalandırma
filtre-hucresi-2 »  » İzmir Havalandırma
  • karkas panel davlumbaz doğalgaz bacası kanal sistemleriİstanbul havalandırma Buca havalandırma sistemleri Havanın Kapasitesi istanbul iklimlendirme istanbul havalandırma Ölüdeniz havalandırma sistemleri aspiratör didim havalandırma sistemleri Hatay havalandırma sistemleri montaj bodrum havalandırma sistemleri ısıtma marmaris baca davlumbaz sistemleri datça baca davlumbaz sistemleri havalandırma firması karışım hücresi Balçova havalandırma sistemleri fan bakımı havalandırma izmir flexi boru redüksiyon aydın havalandırma sistemleri Evka1 havalandırma sistemleri vantilator Marmaris havalandırma sistemleri Bant ve Contalar Bağlantı Ekipmanları

İzmir Havalandırma Sistemleri Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar