Karkas ve Panel Yapısı

karkas-panel-yapi- »  » İzmir Havalandırma

Santral karkas yapısı özel alüminyum köşe ve profillerden oluşur. Profil ve panel kalınlıkları 2 cm 2.5 cm ve 3.5 cm olarak değişik kalınlıklarda olabilmektedir. Paneller çift cidarlı olup iki cidar arasında camyünü, taşyünü veya poliüretan izalasyon malzemesi kullanılmaktadır. Panel dış yüzeyi özel PVC film kaplı boyalı saç iç yüzeyi ise galvaniz saçtır. Panel ve karkas birleşimleri cıvatalıdır ve kolay demontaj ve imkanına sahiptir. Santral panel yüzeyinin basınç farklarına karşı esnekliğini önlemek için özel takviye profilleri kullanılır. Karkas ve profil birleşim yerlerinde sızdırmazlık için özel contalar kullanılmaktadır.Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmetler; izmir havalandırma, izmir baca sistemleri, havalandırma sistemleri.

karkas-panel-yapi-1 »  » İzmir Havalandırma
karkas-panel-yapi-4 »  » İzmir Havalandırma
karkas-panel-yapi-5 »  » İzmir Havalandırma
karkas-panel-yapi-2 »  » İzmir Havalandırma
  • klima salon tipi klima aydın park havalandırma istanbul temizleme sanrıç havalandırma sistemleri hava toz boya filtresi geçen hava burdur havalandırma sistemleri Havalandırma Kanalları İzmir Mühendislik havalandırma sistemi izmir Polietilen Yalıtım Yücel Havalandırma Sistemleri kemalpaşa baca davlumbaz sistemleri hava değişimi Menderes havalandırma sistemleri Kanal Profilleri Klima Santrali Hücreli Aspiratör Ayrancılar kemalpaşa havalandırma sistemleri İnciraltı havalandırma sistemleri hava fanı davutlar havalandırma sistemleri enerji tasarrufu milas baca davlumbaz sistemleri Buca havalandırma sistemleri Modüler Sistem Su Depoları havalandırma bakım filtre doğalgaz dönüşüm

İzmir Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar