Karkas ve Panel Yapısı

karkas-panel-yapi- »  » İzmir Havalandırma

Santral karkas yapısı özel alüminyum köşe ve profillerden oluşur. Profil ve panel kalınlıkları 2 cm 2.5 cm ve 3.5 cm olarak değişik kalınlıklarda olabilmektedir. Paneller çift cidarlı olup iki cidar arasında camyünü, taşyünü veya poliüretan izalasyon malzemesi kullanılmaktadır. Panel dış yüzeyi özel PVC film kaplı boyalı saç iç yüzeyi ise galvaniz saçtır. Panel ve karkas birleşimleri cıvatalıdır ve kolay demontaj ve imkanına sahiptir. Santral panel yüzeyinin basınç farklarına karşı esnekliğini önlemek için özel takviye profilleri kullanılır. Karkas ve profil birleşim yerlerinde sızdırmazlık için özel contalar kullanılmaktadır.Hızlı, Hesaplı, Kaliteli Hizmetler; izmir havalandırma, izmir baca sistemleri, havalandırma sistemleri.

karkas-panel-yapi-1 »  » İzmir Havalandırma
karkas-panel-yapi-4 »  » İzmir Havalandırma
karkas-panel-yapi-5 »  » İzmir Havalandırma
karkas-panel-yapi-2 »  » İzmir Havalandırma
  • değişim Esnek hava kanalı Havalandırma Nedir Sanayi tipi havalandırma Kısıkköy havalandırma Narlıdere havalandırma sistemleri karşıyaka havalandırma sistemleri doğalgaz bacası optimum havalandırma sistemleri temizleme kapakları Bornova baca davlumbaz sistemleri Morg Kabinleri Şömine bacası merkezi sistem havalandırma SOĞUTMA SİSTEMİ marmaris baca davlumbaz sistemleri havalandırma kanalları havalandırma doğalgaz dönüşüm havalandırma sistemi izmir Baca Selçuk havalandırma sistemleri Çiğli havalandırma sistemleri havalandırma sistemleri istanbul Polietilen Yalıtım izmir klima taze hava basma havalandırma referansları baca çeşitleri Aliağa havalandırma sistemleri klima sistemleri Spiro Hava Kanalı Rod-Perfore uygun havalandırma burdur havalandırma

İzmir Havalandırma Firmamız Olarak Yücel Havalandırma Firmamızda da havalandirma.web.tr Linke Tıklayıp Ulaşabilirsiniz. İsterseniz Diğer Bir Yazımızı İncelemek İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazılar